Registreeritud kasutajate TASUTA kasutajatugi (tööpäeviti kl 09-17): persona@ee.fujitsu.com või 6272 371

Privaatsus

Fujitsu austab teie privaatsust. Fujitsu mõistab personaalse informatsiooni, mille abil saab inimest identifitseerida, olulisust: näiteks teie nimi, aadress või e-maili aadress („Personaalsed andmed”).

Võite külastada persona.ee portaali personaalseid andmeid avaldamata. Me jälgime inimeste, kes külastavad persona.ee portaali, internetiaadresse ning analüüsime neid andmeid trendide ja statistika jälgimiseks, kuid jälgitud andmeid ei sisalda teie Personaalseid andmeid. Kui te ei soovi meile anda teavet, mida me palume, võite ikkagi külastada suuremat osa meie veebilehte, kuid võib tekkida olukord, kui te ei saa kasutada teatud võimalusi, pakkumisi ja teenuseid.

Veebilehed saadavad „küpsiseid” teie arvutisse, et paremini näidata teile muudetud informatsiooni kui te veebilehele tagasi tulete. Küpsised on identifitseerijad, mis sisaldavad ainulaadseid kirjatähti, kuid kui te ei sisesta oma Personaalseid Andmeid meie veebilehele, ei saa teid ka identifitseerida ning te jääte anonüümseks. Te võite enamikke veebilehitsejaid sättida nii, et nad ütlevad teile kui teile saadetakse küpsis ning te võite keelduda seda vastu võtmast.

Allpool toodud poliitika näitab, kuidas me hoiame ja haldame andmeid, mida me kogume või võtame vastu oma kodulehe kaudu.

Kui te võtate meiega ühendust e-maili, telefoni teel või esitate päringu meie kodulehe persona.ee kaudu, siis säilitame teie detailid ja ajaloo meievahelisest suhtlusest, et saaksime tegeleda teie päringuga adekvaatselt ja pakkuda edaspidi veel paremat kliendituge.

Teie personaalseid andmeid ei saadeta kunagi teistele firmadele või kolmandatele osapooltele, kaasa arvatud koostööpartneritele ja neid ei lisata kunagi ühegi kolmanda osapoole meilinimekirja või andmebaasi.

Meie hoiame teie informatsiooni konfidentsiaalselt ja turvaliselt ning seda kasutatakse ainult Fujitsu volitatud isikute poolt, et tagada teile ligipääs meie toodetele, teenustele ja informatsioonile, mis meie arvates võiks teid huvitada.

Fujitsu võib kasutada informatsiooni meie veebilehe kasutajate kohta statistilises koondtabelis. Seal ei kasutata Personaalseid andmeid, kuid seal on viited infole nagu registreerimiste arv, internetiliikluse partnerid ja kasutatud lehtede trendid et saaksime parandada oma veebilehe kasutatavust.

Kui te sisenete kasutajana persona.ee lehele, saadab teie arvuti meile automaatselt info teie kohta – kasutatud URLi, teie IP-aadressi, brauseri tüübi ja keele, samuti kellaaja ja kuupäeva.

Me kasutame veebipõhist CRM süsteemi turvalises serveris, kõrge turvalisusega andmekeskuses, et kaitsta kogu informatsiooni, mida te meile saadate. Kui teil on küsimusi privaatsuse kohta, selle lehe tegutsemise või teie kokkupuudete kohta selle veebilehega, siis palume meie poole pöörduda meilile: persona@ee.fujitsu.com